Rastivarsojen hakupalvelu
> Yleistä
> Yhteystiedot
> Liity jäseneksi
> Kerho
> Asut ja varusteet
> Tiedotus
> Kisoihin ilmoittautuminen
> Irma
> Harjoittelu
> Valmennus
> HIPPO-suunnistuskoulu
> Pyöräsuunnistus
> Orimattilan Iltarastit
> Reittihärvelit
> Kartat
> Järjestämämme kilpailut
> Kuvat
> Suunnistuslinkkejä

2020 Miska Sm-hisu
Uutiset
Orimattila TrailRun
Heiska ylivoimainen miehissä
Muokattu:24.10.2021 >>Lue
Seuran mestaruusyö 13.10
RaVa yömestaruus suunnistettiin Ampumaradalla 13.10.2021
Muokattu:19.10.2021 >>Lue
Halikko-viesti 2021
Kauden päätösviesti Halikko suunnistettiin 10.10 Salossa.
Muokattu:14.10.2021 >>Lue

 
 
 
 
 
Lähtöluettelo 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hennarastit 23.5.2021 Orimattila, Henna

 
 

Lähtöluettelo

 
 

AngA

 
 
H60          11:36    93    8420  234828   Paganus Ari  
H21A 12:39 5 6516 235342 Mänty Sami  
 
 

AOK

 
 
H75          11:14   144   17935  514323   Ekholm Hans  
 
 

AR

 
 
D35          11:12   204   10072  238989   Iivonen Katja  
D10RR 11:15 444 108987 254114 Breilin Linda  
H9RR 11:29 424 113654 254117 Breilin Daniel  
H60 11:30 90 39379 505686 Lehtinen Jukka  
H12TR 11:40 404 113236 506727 Latva Leino  
D9RR 11:57 455 116906 509989 Tuomainen Minttu  
D40 12:55 217 19289 505566 Breilin Anniina  
H70 13:09 118 4293 190127 Kokkonen Hannu  
 
 

AskU

 
 
D21A         11:55   201   16475  227351   Tuomi Johanna  
H55 13:56 83 1171 504841 Tuomi Pertti  
 
 

EsAk

 
 
D70          12:17   277    1783  153205   Laitinen Hellevi  
H40 12:34 26 27357 195178 Hakkarainen Tuomas  
D45 13:12 226 101352 504981 Vuorela Hanna  
H65 13:41 104 13369 511163 Ranta-Puska Kari  
 
 

EsSu

 
 
H12          11:02   406  105615  220790   Mjösund Rasmus  
H14 11:13 182 103926 217386 Vuorela Samu  
D21A 11:43 195 25174 227244 Linjama Leena  
D21A 11:47 197 12483 223315 Pekkala Sini  
H16 12:11 175 92660 202161 Mjösund Linus  
D70 12:15 276 112754 180502 Lipasti Hilkka  
D60 12:30 262 18526 204295 Kokkila Marita  
D60 12:34 264 192 207262 Puromies Merja  
D60 12:38 266 13699 512305 Linjama Mirja  
D45 13:04 222 19638 512965 Tervakangas Sanna  
H45 13:16 47 8542 508244 Mjösund Asgeir  
H70 13:21 124 34571 205637 Väätäinen Seppo  
D45 13:24 232 6967 500188 Mjösund Katja  
D55 13:25 254 127 512304 Varpula Marjut  
D50 13:50 245 14529 232293 Koistinen Marjo  
 
 

HauSi

 
 
D13          11:09   314  105494  249698   Lepistö Elisa  
D10RR 11:11 442 106560 511955 Lepistö Aino  
H12 11:14 412 106559 221638 Lepistö Onni  
D10RR 11:17 445 108534 236691 Lepistö Alina  
H75 11:18 146 2316 254852 Niemi Pentti  
H12TR 11:32 400 102623 45597 Lehtonen Eemeli  
D9RR 11:47 450 105794 83665 Lehtonen Nella  
D9RR 11:53 453 115893 222045 Lehtonen Henni  
D40 12:35 207 18765 500472 Lehtonen Kirsi  
H40 12:38 28 27962 45569 Lepistö Lasse  
H45 13:04 41 38645 502388 Lepistö Mikko  
H45 13:24 51 14902 514408 Lehtonen Pasi  
 
 

Hiisi

 
 
H60          11:42    96   27987  500932   Routsi Jyrki  
H40 12:56 37 5758 226482 Asikainen Saku  
H21A 13:05 18 5285 230371 Tommila Juha  
 
 

HiKi

 
 
H13          11:02   184  113176   76376   Pellikka Väinö  
H75 11:42 158 5851 151298 Wessman Risto  
H50 12:02 59 15205 503373 Harjamäki Petri  
D16 12:12 301 110453 234846 Pellikka Virna  
D70 12:13 275 10291 235687 Kurvinen Ulla  
H21A 12:41 6 3551 224487 Sorsa Perttu  
H21A 12:49 10 32047 235490 Luoma Ville  
H21A 12:55 13 3549 504222 Sorsa Lauri  
H70 13:33 130 10292 51235 Kurvinen Veijo  
 
 

HS

 
 
H12          11:04   407  105036  312855   Ryyppö Topias  
H13 11:08 187 105499 514129 Kärkkäinen Miika  
D13 11:11 315 105854 503276 Harjamäki Manja  
D55 11:15 248 130 177744 Kekäläinen Kaija  
H75 11:24 149 16002 221654 Valtee Pertti  
H60 11:28 89 30231 511650 Lampinen Raino  
D21A 11:35 191 96014 222461 Mäntylä Anni  
H75 11:38 156 19657 511686 Peitsala Osmo  
H60 11:46 98 36170 193204 Karamo Jouko  
D21A 11:53 200 96015 503170 Mäntylä Kaisa  
H50 11:56 56 15130 235288 Liljeström Kimmo  
D16 11:56 293 99285 514563 Tupitsa Milla  
D16 12:02 296 105498 503120 Kärkkäinen Eeva  
D16 12:08 299 10622 514556 Rehberger Nadja  
H16 12:09 174 94829 512176 Ahoniemi Santeri  
H50 12:22 69 16541 197576 Mäntylä Pekka  
D40 12:37 208 24464 501942 Salo Katri  
D40 12:47 213 109846 501178 Kärkkäinen Anne  
H40 12:50 34 111235 513921 Kärkkäinen Kimmo  
H40 12:54 36 15936 500789 Väisänen Paavo  
D45 13:06 223 32181 502109 Valkonen Anu  
D55 13:09 246 14630 512116 Vierikko Annamari  
D45 13:10 225 251 507097 Nurminen Henna  
D45 13:14 227 111515 510274 Palo Unna-Sisko  
D55 13:17 250 15801 500080 Lankinen Pauliina  
H70 13:25 126 15123 224599 Liljeström Åge  
H70 13:29 128 1617 242812 Mustranta Antti  
D45 13:30 235 28934 218572 Ryyppö Minna  
D50 13:34 237 13753 511243 Tupitsa Nina  
H55 13:36 73 27931 508279 Ojanen Tuomas  
H70 13:39 133 16364 195332 Hotti Reino  
H70 13:55 141 20065 505750 Turku Vesa  
 
 

HU-46

 
 
H10RR        11:03   418  118484  106288   Rohtla Eemi  
H13 11:06 186 105315 222380 Mutikainen Veeti  
H12 11:10 410 117904 244278 Marttinen Aatu  
D80 11:15 282 24189 238920 Tahvanainen Pirkko  
D10RR 11:23 448 118416 242105 Mattila Daniela  
H9RR 11:31 425 118606 230184 Loikkanen Vilho  
D21A 11:33 190 2479 223369 Sipilä Kirsi  
H9RR 11:43 431 118676 132355 L Viljanen Väinö  
D14 11:49 306 107823 512221 Jokinen Sivi  
D9RR 11:51 452 116648 508665 Mutikainen Viivi  
D12TR 11:52 437 104917 241912 Vainik Siiri  
D14 11:55 309 107821 511494 Tuurinkoski Sara  
D9RR 11:59 456 118512 257035 Marttinen Ella  
D60 12:32 263 10987 502937 Sani Tuula  
D65 12:50 272 21922 209224 Purhonen Kaija  
H70 13:13 120 1022 503416 Pitkänen Reijo  
H70 13:17 122 18175 238852 Kaukiainen Raimo  
H65 13:53 110 5323 502939 Sani Mikko  
 
 

HyRa

 
 
H14          11:07   179   98790  202905   Friman Eemeli  
H60 11:22 86 3841 507105 Kauppinen Tuomo  
H85 11:23 165 13360 202804 Jokinen Eino  
H60 11:34 92 17019 185367 Reinikka Kenneth  
H75 11:34 154 12555 235414 Tukiainen Tapio  
H9RR 11:41 430 118457 514288 Moisander Iivo  
D16 12:04 297 101933 210619 Haapamäki Kerttu  
D16 12:14 302 111242 238552 Saarinen Hetta  
D70 12:25 281 6605 235339 Tukiainen Marja  
D40 12:41 210 118503 250255 Kosenius Anna-Kaisa  
D65 12:48 271 25878 237804 Lappeteläinen Raija  
H45 13:00 39 97962 199355 Ahoniemi Sakke  
H65 13:33 100 31119 254872 Kinkki Seppo  
 
 

IHR

 
 
H75          11:22   148   33882  508427   Leppäkorpi Eero  
D21A 11:39 193 15172 508321 Nevalainen Elina  
D60 12:24 259 362 506899 Uusitalo Suvi-Päivikki  
D60 12:28 261 13695 255835 Lahtinen Terttu  
D65 12:46 270 13693 221097 Hakkarainen Maria-Leena  
H55 13:38 74 25309 228009 Lahtinen Jari  
H55 13:48 79 25121 503164 Peltola Ilkka  
H55 13:52 81 19084 230197 Kotilainen Jukka  
 
 

IitPy

 
 
H65          13:55   111   28013  110357   Virtanen Timo  
 
 

IPR

 
 
H70          13:35   131    1203  193873   Slant Teuvo  
 
 

JoKu

 
 
H21A         12:53    12   90360  235728   Kansonen Jari  
 
 

JuvU

 
 
H70          13:45   136    5316  501544   Ollikainen Seppo  
 
 

Jyry

 
 
H9RR         11:25   422  117053  510923   Routsi Rafael  
H75 11:28 151 16621 508945 Inkinen Paavo  
D40 12:45 212 1361 483245 Routsi Anastasia  
H40 12:46 32 98644 218445 Alanko Heikki  
H45 13:08 43 15192 504018 Rekonen Janne  
H70 13:43 135 2120 154448 Uljas Risto  
H65 13:47 107 19781 510149 Herranen Timo  
 
 

JäPa

 
 
H35          12:01    19   12978  244102   Kervinen Lasse  
H50 12:18 67 37788 250430 Piirainen Jyrki  
D65 12:44 269 116031 503202 Sepponen Raija  
H70 13:23 125 35684 215027 Rautanen Pauli  
 
 

KaRa

 
 
H50          12:00    58  115191  507224   Anttonen Mikael  
D40 12:31 205 97410 251086 Vaara Inga-Maria  
H21A 12:57 14 3590 511914 Huovila Miikka  
H55 13:40 75 102097 189914 Pyykkö Juhani  
 
 

KeU

 
 
D80          11:17   283   25738  509312   Pekkarinen Eila  
D85 11:25 284 15255 241350 Vehmanen Marjatta  
H60 11:26 88 25555 505445 Parnetti Roy  
H80 11:54 164 15275 231244 Kasi Servo  
D40 12:59 219 101696 512545 Kytömäki Katri  
D50 13:36 238 7169 215107 Asikainen Nina  
H70 13:49 138 14140 127860 Tanttu Unto  
 
 

Koovee

 
 
H21A         13:01    16   10055  201850   Anjala Topi  
 
 

KS

 
 
H13          11:00   183  102919  220755   Kiintola Eemil  
H75 11:30 152 21300 254060 Hakala Pekka  
D16 11:48 289 118167 510296 Hyytiäinen Miina  
D16 12:06 298 99226 191912 Kiintola Emilia  
H40 12:58 38 115240 205305 Soini Jussi  
H70 13:01 114 21298 185035 Töyrylä Hannu  
D45 13:16 228 22972 215513 Laukkanen Marja  
H45 13:26 52 15267 506725 Kiintola Jarno  
D45 13:28 234 106970 511731 Kiintola Susanna  
H70 13:47 137 26807 215502 Tani Ossi  
 
 

KuUS

 
 
H21A         12:37     4   19486  513458   Jokisalo Olli  
D40 12:51 215 98074 506847 Kilpinen-Suurnäkki Heidi  
H70 13:03 115 27260 238693 Martikainen Sakari  
H45 13:20 49 1149 510817 Salo Jukka  
D45 13:22 231 2122 510402 Salminen Jonna  
 
 

KyS

 
 
D60          12:20   257   35843  513927   Töyrylä Marja  
 
 

KärKV

 
 
H50          12:14    65   24428  514195   Laiho Juha-Matti  
H21A 12:47 9 20933 58222 Mäkinen Perttu  
 
 

LamSä

 
 
H50          12:12    64   12316  514198   Kärkkäinen Mikko  
 
 

LappRi

 
 
H21A         12:35     3   19859  510196   Kuningas Janne  
 
 

LaTa

 
 
H60          11:38    94   28147  507673   Liikkanen Reima  
 
 

LeSi

 
 
D70          12:11   274   22843  255825   Suomalainen Marja  
 
 

LS-37

 
 
H10RR        11:01   417  110859   81309   Kiiskinen Elmo  
D13 11:03 311 113349 511665 Leppänen Jenna  
H14 11:05 178 101950 220704 Koivuniemi Timo  
H10RR 11:07 420 110831 235374 Gaasenbeek Cedric  
H12 11:08 409 107609 509975 Yrjölä Aaro  
D10RR 11:13 443 107828 503315 Siikanen Siiri  
H12 11:16 413 110971 513901 Nurmela Eevert  
H60 11:20 85 101 220707 Anjala Ari  
D20 11:21 286 36627 502730 Kiljunen Emmi  
H12 11:22 416 105064 251209 Hannula Riku  
D12 11:26 439 102655 241572 Gaasenbeek Celine  
D18 11:29 288 90417 229230 Leppänen Nella  
D21A 11:31 189 2710 218867 Anjala Anna-Kaisa  
H9RR 11:33 426 110839 250342 Hirvonen Eerikki  
H75 11:36 155 15306 236580 Anjala Risto  
H12TR 11:36 402 114563 412821 Keskinarkaus Nilla  
H9RR 11:39 429 116171 253981 Hannonen Eetu  
H75 11:40 157 15309 50589 Railo Matti  
D12TR 11:44 433 101952 217440 Hirvonen Saara  
D14 11:47 305 96284 257070 Gaasenbeek Annlinn  
D12TR 11:50 436 113539 510016 Ahonen Alli-Martta  
H80 11:50 162 15369 503290 Salo Markku  
D14 11:53 308 110972 513908 Nurmela Helmiina  
D9RR 11:55 454 116213 216574 Siikanen Hertta  
D21A 11:57 202 15693 203143 Rauhamäki Eevamari  
H35 12:03 20 9348 511932 Matilainen Juha  
H50 12:04 60 6248 194043 Väkeväinen Mika  
H35 12:07 22 113488 513659 Tervonen Harri  
D16 12:16 303 90416 229391 Leppänen Jenni  
H18 12:21 166 38487 210074 Pikkarainen Pyry  
H18 12:25 168 102451 232506 Väkeväinen Vili  
H18 12:29 170 98963 504307 Ahonen Niilo  
H40 12:36 27 15755 117024 Kiiskinen Petri  
H40 12:40 29 27848 508451 Hämäläinen Ari  
D60 12:40 267 29136 230265 Kirvesmies Vuokko  
D40 12:43 211 115418 505413 Mashina Anna  
H40 12:44 31 32208 514304 Kotola Mikko  
H40 12:48 33 15662 229346 Hirvonen Juha  
D40 12:57 218 15660 201252 Keskinarkaus Leena  
D40 13:01 220 29561 128141 Kiiskinen Kirsi  
D45 13:08 224 15372 202714 Koivuniemi Kirsi  
H45 13:10 44 27875 222484 Leppänen Kristian  
D55 13:11 247 15009 245694 Einonen Päivi  
D55 13:19 251 94964 510226 Rantalainen Anna-Lea  
D45 13:20 230 22952 49722 Ruutiainen Maria  
D45 13:26 233 26850 192705 Tahvanainen Anu  
H70 13:27 127 30835 500075 Käyhkö Kari  
D45 13:32 236 5584 249510 Nurmela Anu  
H65 13:37 102 20836 513660 Aherto Jorma  
D50 13:48 244 98001 514185 Aaltonen Kati  
H70 13:51 139 26813 504730 Välimäki Pertti  
 
 

Lynx

 
 
H12TR        11:34   401  110125  201466   Packalen Jonas  
D60 12:22 258 27027 117811 Kottonen Annariitta  
H21A 12:43 7 33582 508073 Kujala Rainer  
H45 13:28 53 12866 200067 Packalen Totte  
 
 

Mesik

 
 
H75          11:20   147   16186  227980   Laitinen Matti  
H70 13:53 140 4383 504733 Romula Tuomo  
 
 

MSParma

 
 
H75          11:32   153    6966  504869   Peltola Timo  
 
 

MU

 
 
H10RR        11:05   419  118601  506575   Pirkkalaniemi Eero  
D12TR 11:42 432 110089 237801 Kyytinen Aili  
H45 13:30 54 10463 508732 Saarinen Sauli  
H55 13:44 77 35927 242226 Nummela Arto  
H55 13:50 80 28288 221606 Väisänen Juha  
 
 

NaTe

 
 
H60          11:24    87   23296  238868   Vestola Heikki  
H35 12:05 21 103111 246331 Karjalainen Joonas  
D60 12:18 256 5155 511685 Rantalainen Tuija  
D70 12:23 280 17379 509966 Rantalainen Arja  
H50 12:26 71 26844 200895 Kurhinen Tomi  
D60 12:36 265 13595 201851 Vestola Arja  
H65 13:31 99 3090 228908 Pelkonen Heikki  
 
 

Navi

 
 
H50          12:06    61   15091  511532   Oksanen Tuomo  
 
 

OK77

 
 
D12          11:28   440  113734  245032   Koivikko Linda  
D21A 11:49 198 6895 513184 Donner Isabel  
D21A 11:59 203 3115 256188 Seppänen Mari  
H16 12:03 171 91020 237202 Tuovinen Viljami  
H50 12:08 62 28609 195198 Arrakoski Jori  
D55 13:15 249 94698 176872 Hulmi Sini  
D55 13:23 253 5180 508629 Westberg-Arrakoski Annika  
D50 13:38 239 19515 40658 Koivikko Ursula  
H55 13:54 82 25194 220644 Donner Jan  
 
 

Pihkan

 
 
H40          11:00    24   32058  199371   Väänänen Heikki  
H14 11:03 177 98845 77073 Saranen Mikael  
H14 11:09 180 108004 227586 Laisev Vjatseslav  
D10RR 11:19 446 112830 506266 Vehmasto Milla  
H12 11:20 415 108372 244219 Anana John  
H75 11:26 150 30122 223418 Kivistö Erkki  
H9RR 11:35 427 113037 190013 Saranen Samuel  
H80 11:48 161 366 52363 Perkinen Osmo  
H80 11:52 163 2319 514133 Kuokkanen Kari  
H50 11:58 57 101397 226566 Kuosmanen Tuomo  
D16 12:00 295 95828 500712 Ryynänen Ella  
H50 12:10 63 101790 509784 Tuominen Hans  
H50 12:20 68 4944 513892 Kahiala Jari  
D70 12:21 279 17600 223357 Ryynänen Eliisa  
H50 12:24 70 98622 501619 Ritvanen Paavo  
D40 12:33 206 101438 505680 Oinonen Lotta  
D40 12:53 216 19571 227961 Ryynänen Laura  
H70 13:05 116 25087 511943 Ryynänen Jorma  
H45 13:14 46 35273 511521 Hämäläinen Petri  
D55 13:21 252 17113 514546 Hokajärvi Anja-Riitta  
D50 13:40 240 32503 510188 Oja Iina  
H70 13:41 134 13481 509699 Terävä Seppo  
H55 13:46 78 15806 512919 Pietikäinen Timo  
 
 

PiTa

 
 
H40          12:52    35   14755  254680   Lassila Jussi  
H70 13:31 129 1682 189233 Lassila Heikki  
H70 13:57 142 1681 501618 Tarvainen Juhani  
 
 

Pohjant

 
 
D21A         11:37   192    4369  506382   Wennman Heini  
 
 

PorvU

 
 
D40          12:39   209    1272  217416   Jarolf Tanja  
H70 13:15 121 1693 182703 Saukonoja Jouni  
H70 13:37 132 3471 513743 Hyvönen Eero  
H65 13:43 105 38872 250389 Harju Matti  
 
 

PR

 
 
D21A         11:51   199   29366  195291   Westerlund Ina  
 
 

PäijRa

 
 
H16          12:07   173  109524  250726   Kallioinen Niko  
 
 

RaKaS

 
 
D70          12:19   278   30655  508399   Kukkonen Marja  
H21A 12:31 1 12454 231420 Hapola Tuomas  
H70 13:59 143 15640 43379 Herttuainen Vesa  
 
 

RasKe

 
 
H55          13:42    76    1625  509395   Pesola Sakari  
 
 

RasKu

 
 
H35          12:09    23   31061  238654   Välikorpi Jari  
 
 

Raus

 
 
H65          13:35   101   16985  209023   Laukka Ville  
 
 

RaVa

 
 
D13          11:01   310  108204  514199   Honkanen Siiri  
H13 11:04 185 113708 248697 Juures Oskari  
D13 11:07 313 109063 512613 Avelin Iida  
H10RR 11:09 421 114893 512927 Avelin Väinö  
H13 11:10 188 117750 251394 Wirman Vilho  
D13 11:13 316 108120 510135 Simola Alexandra  
H9RR 11:27 423 116254 514144 Simola Erik  
D18 11:27 287 118675 119130 L Sipiläinen Aada  
D12 11:30 441 113707 248698 Juures Siiri  
D12TR 11:46 434 115795 153726 Simola Linnea  
D9RR 11:49 451 111706 255090 Wirman Ilona  
D16 11:52 291 118673 132368 L Sipiläinen Aino  
H16 12:05 172 110752 248590 Wirman Teemu  
D16 12:10 300 106824 227948 Piispa Sohvi  
D16 12:18 304 95076 228616 Ketonen Jonna  
H40 12:42 30 118662 141785 L Wirman Tuomo  
 
 

RiSu

 
 
H75          11:16   145  101691  195016   Hartikainen Pertti S.  
H60 11:32 91 108385 215458 Paukkola Jari  
D60 12:16 255 99071 508354 Kallio Arja  
D65 12:42 268 17269 512833 Ahlqvist Kristiina  
H70 13:19 123 22458 83754 Karhumäki Reino  
H65 13:39 103 709 88367 Viitasalo Harri  
H65 13:49 108 20107 513758 Ahlqvist Hannu  
H65 13:57 112 34545 504715 Hakola Martti  
 
 

RR

 
 
H14          11:11   181  104350  512204   Haapala Elias  
D16 11:50 290 100996 513766 Multala Moona  
D14 11:51 307 90611 232372 Löfgren Wilma  
D16 11:58 294 103905 503274 Loukkalahti Aino  
H50 12:16 66 99151 513460 Heikura Mika  
D40 12:49 214 32442 511549 Nieminen Outi  
H21A 12:51 11 38079 218123 Saikkonen Otto  
H70 12:59 113 17346 222291 Nieminen Pertti  
H45 13:02 40 23088 231364 Perä Tapio  
D40 13:03 221 14439 506476 Männikkö Niina  
D50 13:44 242 8344 59112 Löfgren Jaana  
H65 13:51 109 8321 514135 Niemi Arto  
 
 

SiiRa

 
 
H45          13:32    55  103305  191571   Saarijärvi Erkki  
 
 

SKUusi

 
 
H12          11:18   414  107606  237910   Koivisto Luukas  
D10RR 11:21 447 117890 49981 Koskinen Kaisla  
D21A 11:41 194 6717 201556 Juga Emma  
D16 11:54 292 114875 512175 Vanhala Heidi  
H18 12:23 167 97452 201303 Kytömäki Aapo  
H18 12:27 169 98753 189433 Koivisto Mikael  
 
 

SOC

 
 
H70          13:11   119    8886  514329   Mäkelä Martti  
 
 

Trian

 
 
H12          11:00   405  109749  511009   Reiman Niklas  
H14 11:01 176 113758 238474 Vickholm Einar  
D13 11:05 312 96066 514328 Isoniemi Stella  
H12 11:06 408 113802 246701 Koskinen Linus  
H12 11:12 411 113746 246716 Kullberg Lauri  
H60 11:18 84 10572 511276 Svärd Rune  
D20 11:19 285 36352 507011 Isoniemi Sandra  
D12 11:24 438 113745 246700 Koskinen Frida  
H9RR 11:37 428 116202 246609 Koskinen Ruben  
H12TR 11:38 403 118659 217621 Fabritius Emil  
H75 11:44 159 12453 511274 Liitiäinen Reijo  
H60 11:44 97 27688 201172 Vuorinen Pekka  
D9RR 11:45 449 118660 231422 Fabritius Ella  
D21A 11:45 196 90246 208194 Julku Päivi  
D12TR 11:48 435 116286 249649 Vickholm Enni  
D60 12:26 260 26332 210308 Lallo Tuula  
H40 12:32 25 18729 206978 Fabritius Erik  
D65 12:52 273 9538 251438 Windahl Leni  
H45 13:06 42 18556 256407 Reitti Mikko  
H45 13:12 45 912 510052 Isoniemi Vesa  
H45 13:18 48 18727 51543 Vickholm Hannes  
H55 13:34 72 117517 226677 Westerholm Jouni  
D50 13:42 241 101228 201323 Laurila Anneli  
D50 13:46 243 92708 180599 Åberg Inga-Lill  
 
 

TuMe

 
 
H21A         12:33     2   98717  196254   Tikhonov Gleb  
H21A 12:45 8 22011 208834 Huttunen Esa  
H21A 13:03 17 111055 232427 Spektors Fricis  
H65 13:45 106 28100 504096 Helkkula Rauli  
 
 

TVV

 
 
H60          11:40    95   17637  513136   Joensuu Raimo  
 
 

VaajTe

 
 
H75          11:46   160    5510  506566   Rusko Heikki  
 
 

VaHa

 
 
H21A         12:59    15    9482  242068   Salminen Joonas  
H70 13:07 117 32259 504952 Pammo Kalervo  
 
 

VeVe

 
 
D45          13:18   229   38056  237164   Kriktilä Leena-Maija  
H45 13:22 50 33238 505011 Jääskeläinen Iiro  
 
 
 
 
 

Päivitetty: 22.5.2021
- © Rastivarsat ry -


Tilaa tästä
Tuet Rastivarsoja