Rastivarsojen hakupalvelu
> Yleistä
> Yhteystiedot
> Liity jäseneksi
> Kerho
> Asut ja varusteet
> Tiedotus
> Kisoihin ilmoittautuminen
> Irma
> Harjoittelu
> Valmennus
> HIPPO-suunnistuskoulu
> Pyöräsuunnistus
> Orimattilan Iltarastit
> Reittihärvelit
> Kartat
> Järjestämämme kilpailut
> Kuvat
> Suunnistuslinkkejä

Unelmien liikuntapäivä, Tietävälä
Uutiset
Orimattila TrailRun
Heiska ylivoimainen miehissä
Muokattu:24.10.2021 >>Lue
Seuran mestaruusyö 13.10
RaVa yömestaruus suunnistettiin Ampumaradalla 13.10.2021
Muokattu:19.10.2021 >>Lue
Halikko-viesti 2021
Kauden päätösviesti Halikko suunnistettiin 10.10 Salossa.
Muokattu:14.10.2021 >>Lue

 
 
 
 
 
Lähtöluettelo 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hennarastit 23.5.2021 Orimattila, Henna

 
 

Lähtöluettelo

 
 
 
 
 
 
H21A H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 H18 H16 H14 H13 H12TR H12 H10RR H9RR D21A D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D80 D85 D20 D18 D16 D14 D13 D12TR D12 D10RR D9RR
 

H21A 5,66 km

 
 
osallistujia: 18   rasteja: 14 
 
1 12:31 12454 231420 Hapola Tuomas RaKaS  
2 12:33 98717 196254 Tikhonov Gleb TuMe  
3 12:35 19859 510196 Kuningas Janne LappRi  
4 12:37 19486 513458 Jokisalo Olli KuUS  
5 12:39 6516 235342 Mänty Sami AngA  
6 12:41 3551 224487 Sorsa Perttu HiKi  
7 12:43 33582 508073 Kujala Rainer Lynx  
8 12:45 22011 208834 Huttunen Esa TuMe  
9 12:47 20933 58222 Mäkinen Perttu KärKV  
10 12:49 32047 235490 Luoma Ville HiKi  
11 12:51 38079 218123 Saikkonen Otto RR  
12 12:53 90360 235728 Kansonen Jari JoKu  
13 12:55 3549 504222 Sorsa Lauri HiKi  
14 12:57 3590 511914 Huovila Miikka KaRa  
15 12:59 9482 242068 Salminen Joonas VaHa  
16 13:01 10055 201850 Anjala Topi Koovee  
17 13:03 111055 232427 Spektors Fricis TuMe  
18 13:05 5285 230371 Tommila Juha Hiisi  
 

H35 4,81 km

 
 
osallistujia: 5   rasteja: 15 
 
19 12:01 12978 244102 Kervinen Lasse JäPa  
20 12:03 9348 511932 Matilainen Juha LS-37  
21 12:05 103111 246331 Karjalainen Joonas NaTe  
22 12:07 113488 513659 Tervonen Harri LS-37  
23 12:09 31061 238654 Välikorpi Jari RasKu  
 

H40 4,69 km

 
 
osallistujia: 15   rasteja: 13 
 
24 11:00 32058 199371 Väänänen Heikki Pihkan  
25 12:32 18729 206978 Fabritius Erik Trian  
26 12:34 27357 195178 Hakkarainen Tuomas EsAk  
27 12:36 15755 117024 Kiiskinen Petri LS-37  
28 12:38 27962 45569 Lepistö Lasse HauSi  
29 12:40 27848 508451 Hämäläinen Ari LS-37  
30 12:42 118662 141785 L Wirman Tuomo RaVa  
31 12:44 32208 514304 Kotola Mikko LS-37  
32 12:46 98644 218445 Alanko Heikki Jyry  
33 12:48 15662 229346 Hirvonen Juha LS-37  
34 12:50 111235 513921 Kärkkäinen Kimmo HS  
35 12:52 14755 254680 Lassila Jussi PiTa  
36 12:54 15936 500789 Väisänen Paavo HS  
37 12:56 5758 226482 Asikainen Saku Hiisi  
38 12:58 115240 205305 Soini Jussi KS  
 

H45 4,69 km

 
 
osallistujia: 17   rasteja: 13 
 
39 13:00 97962 199355 Ahoniemi Sakke HyRa  
40 13:02 23088 231364 Perä Tapio RR  
41 13:04 38645 502388 Lepistö Mikko HauSi  
42 13:06 18556 256407 Reitti Mikko Trian  
43 13:08 15192 504018 Rekonen Janne Jyry  
44 13:10 27875 222484 Leppänen Kristian LS-37  
45 13:12 912 510052 Isoniemi Vesa Trian  
46 13:14 35273 511521 Hämäläinen Petri Pihkan  
47 13:16 8542 508244 Mjösund Asgeir EsSu  
48 13:18 18727 51543 Vickholm Hannes Trian  
49 13:20 1149 510817 Salo Jukka KuUS  
50 13:22 33238 505011 Jääskeläinen Iiro VeVe  
51 13:24 14902 514408 Lehtonen Pasi HauSi  
52 13:26 15267 506725 Kiintola Jarno KS  
53 13:28 12866 200067 Packalen Totte Lynx  
54 13:30 10463 508732 Saarinen Sauli MU  
55 13:32 103305 191571 Saarijärvi Erkki SiiRa  
 

H50 3,81 km

 
 
osallistujia: 16   rasteja: 13 
 
56 11:56 15130 235288 Liljeström Kimmo HS  
57 11:58 101397 226566 Kuosmanen Tuomo Pihkan  
58 12:00 115191 507224 Anttonen Mikael KaRa  
59 12:02 15205 503373 Harjamäki Petri HiKi  
60 12:04 6248 194043 Väkeväinen Mika LS-37  
61 12:06 15091 511532 Oksanen Tuomo Navi  
62 12:08 28609 195198 Arrakoski Jori OK77  
63 12:10 101790 509784 Tuominen Hans Pihkan  
64 12:12 12316 514198 Kärkkäinen Mikko LamSä  
65 12:14 24428 514195 Laiho Juha-Matti KärKV  
66 12:16 99151 513460 Heikura Mika RR  
67 12:18 37788 250430 Piirainen Jyrki JäPa  
68 12:20 4944 513892 Kahiala Jari Pihkan  
69 12:22 16541 197576 Mäntylä Pekka HS  
70 12:24 98622 501619 Ritvanen Paavo Pihkan  
71 12:26 26844 200895 Kurhinen Tomi NaTe  
 

H55 3,43 km

 
 
osallistujia: 12   rasteja: 11 
 
72 13:34 117517 226677 Westerholm Jouni Trian  
73 13:36 27931 508279 Ojanen Tuomas HS  
74 13:38 25309 228009 Lahtinen Jari IHR  
75 13:40 102097 189914 Pyykkö Juhani KaRa  
76 13:42 1625 509395 Pesola Sakari RasKe  
77 13:44 35927 242226 Nummela Arto MU  
78 13:46 15806 512919 Pietikäinen Timo Pihkan  
79 13:48 25121 503164 Peltola Ilkka IHR  
80 13:50 28288 221606 Väisänen Juha MU  
81 13:52 19084 230197 Kotilainen Jukka IHR  
82 13:54 25194 220644 Donner Jan OK77  
83 13:56 1171 504841 Tuomi Pertti AskU  
 

H60 3,21 km

 
 
osallistujia: 15   rasteja: 10 
 
84 11:18 10572 511276 Svärd Rune Trian  
85 11:20 101 220707 Anjala Ari LS-37  
86 11:22 3841 507105 Kauppinen Tuomo HyRa  
87 11:24 23296 238868 Vestola Heikki NaTe  
88 11:26 25555 505445 Parnetti Roy KeU  
89 11:28 30231 511650 Lampinen Raino HS  
90 11:30 39379 505686 Lehtinen Jukka AR  
91 11:32 108385 215458 Paukkola Jari RiSu  
92 11:34 17019 185367 Reinikka Kenneth HyRa  
93 11:36 8420 234828 Paganus Ari AngA  
94 11:38 28147 507673 Liikkanen Reima LaTa  
95 11:40 17637 513136 Joensuu Raimo TVV  
96 11:42 27987 500932 Routsi Jyrki Hiisi  
97 11:44 27688 201172 Vuorinen Pekka Trian  
98 11:46 36170 193204 Karamo Jouko HS  
 

H65 2,99 km

 
 
osallistujia: 14   rasteja: 9 
 
99 13:31 3090 228908 Pelkonen Heikki NaTe  
100 13:33 31119 254872 Kinkki Seppo HyRa  
101 13:35 16985 209023 Laukka Ville Raus  
102 13:37 20836 513660 Aherto Jorma LS-37  
103 13:39 709 88367 Viitasalo Harri RiSu  
104 13:41 13369 511163 Ranta-Puska Kari EsAk  
105 13:43 38872 250389 Harju Matti PorvU  
106 13:45 28100 504096 Helkkula Rauli TuMe  
107 13:47 19781 510149 Herranen Timo Jyry  
108 13:49 20107 513758 Ahlqvist Hannu RiSu  
109 13:51 8321 514135 Niemi Arto RR  
110 13:53 5323 502939 Sani Mikko HU-46  
111 13:55 28013 110357 Virtanen Timo IitPy  
112 13:57 34545 504715 Hakola Martti RiSu  
 

H70 2,73 km

 
 
osallistujia: 31   rasteja: 10 
 
113 12:59 17346 222291 Nieminen Pertti RR  
114 13:01 21298 185035 Töyrylä Hannu KS  
115 13:03 27260 238693 Martikainen Sakari KuUS  
116 13:05 25087 511943 Ryynänen Jorma Pihkan  
117 13:07 32259 504952 Pammo Kalervo VaHa  
118 13:09 4293 190127 Kokkonen Hannu AR  
119 13:11 8886 514329 Mäkelä Martti SOC  
120 13:13 1022 503416 Pitkänen Reijo HU-46  
121 13:15 1693 182703 Saukonoja Jouni PorvU  
122 13:17 18175 238852 Kaukiainen Raimo HU-46  
123 13:19 22458 83754 Karhumäki Reino RiSu  
124 13:21 34571 205637 Väätäinen Seppo EsSu  
125 13:23 35684 215027 Rautanen Pauli JäPa  
126 13:25 15123 224599 Liljeström Åge HS  
127 13:27 30835 500075 Käyhkö Kari LS-37  
128 13:29 1617 242812 Mustranta Antti HS  
129 13:31 1682 189233 Lassila Heikki PiTa  
130 13:33 10292 51235 Kurvinen Veijo HiKi  
131 13:35 1203 193873 Slant Teuvo IPR  
132 13:37 3471 513743 Hyvönen Eero PorvU  
133 13:39 16364 195332 Hotti Reino HS  
134 13:41 13481 509699 Terävä Seppo Pihkan  
135 13:43 2120 154448 Uljas Risto Jyry  
136 13:45 5316 501544 Ollikainen Seppo JuvU  
137 13:47 26807 215502 Tani Ossi KS  
138 13:49 14140 127860 Tanttu Unto KeU  
139 13:51 26813 504730 Välimäki Pertti LS-37  
140 13:53 4383 504733 Romula Tuomo Mesik  
141 13:55 20065 505750 Turku Vesa HS  
142 13:57 1681 501618 Tarvainen Juhani PiTa  
143 13:59 15640 43379 Herttuainen Vesa RaKaS  
 

H75 2,21 km

 
 
osallistujia: 17   rasteja: 10 
 
144 11:14 17935 514323 Ekholm Hans AOK  
145 11:16 101691 195016 Hartikainen Pertti S. RiSu  
146 11:18 2316 254852 Niemi Pentti HauSi  
147 11:20 16186 227980 Laitinen Matti Mesik  
148 11:22 33882 508427 Leppäkorpi Eero IHR  
149 11:24 16002 221654 Valtee Pertti HS  
150 11:26 30122 223418 Kivistö Erkki Pihkan  
151 11:28 16621 508945 Inkinen Paavo Jyry  
152 11:30 21300 254060 Hakala Pekka KS  
153 11:32 6966 504869 Peltola Timo MSParma  
154 11:34 12555 235414 Tukiainen Tapio HyRa  
155 11:36 15306 236580 Anjala Risto LS-37  
156 11:38 19657 511686 Peitsala Osmo HS  
157 11:40 15309 50589 Railo Matti LS-37  
158 11:42 5851 151298 Wessman Risto HiKi  
159 11:44 12453 511274 Liitiäinen Reijo Trian  
160 11:46 5510 506566 Rusko Heikki VaajTe  
 

H80 2,01 km

 
 
osallistujia: 4   rasteja: 8 
 
161 11:48 366 52363 Perkinen Osmo Pihkan  
162 11:50 15369 503290 Salo Markku LS-37  
163 11:52 2319 514133 Kuokkanen Kari Pihkan  
164 11:54 15275 231244 Kasi Servo KeU  
 

H85 2,01 km

 
 
osallistujia: 1   rasteja: 8 
 
165 11:23 13360 202804 Jokinen Eino HyRa  
 

H18 3,81 km

 
 
osallistujia: 5   rasteja: 13 
 
166 12:21 38487 210074 Pikkarainen Pyry LS-37  
167 12:23 97452 201303 Kytömäki Aapo SKUusi  
168 12:25 102451 232506 Väkeväinen Vili LS-37  
169 12:27 98753 189433 Koivisto Mikael SKUusi  
170 12:29 98963 504307 Ahonen Niilo LS-37  
 

H16 3,43 km

 
 
osallistujia: 5   rasteja: 11 
 
171 12:03 91020 237202 Tuovinen Viljami OK77  
172 12:05 110752 248590 Wirman Teemu RaVa  
173 12:07 109524 250726 Kallioinen Niko PäijRa  
174 12:09 94829 512176 Ahoniemi Santeri HS  
175 12:11 92660 202161 Mjösund Linus EsSu  
 

H14 2,73 km

 
 
osallistujia: 7   rasteja: 10 
 
176 11:01 113758 238474 Vickholm Einar Trian  
177 11:03 98845 77073 Saranen Mikael Pihkan  
178 11:05 101950 220704 Koivuniemi Timo LS-37  
179 11:07 98790 202905 Friman Eemeli HyRa  
180 11:09 108004 227586 Laisev Vjatseslav Pihkan  
181 11:11 104350 512204 Haapala Elias RR  
182 11:13 103926 217386 Vuorela Samu EsSu  
 

H13 2,21 km

 
 
osallistujia: 6   rasteja: 10 
 
183 11:00 102919 220755 Kiintola Eemil KS  
184 11:02 113176 76376 Pellikka Väinö HiKi  
185 11:04 113708 248697 Juures Oskari RaVa  
186 11:06 105315 222380 Mutikainen Veeti HU-46  
187 11:08 105499 514129 Kärkkäinen Miika HS  
188 11:10 117750 251394 Wirman Vilho RaVa  
 

H12TR 1,40 km

 
 
osallistujia: 5   rasteja: 6 
 
400 11:32 102623 45597 Lehtonen Eemeli HauSi  
401 11:34 110125 201466 Packalen Jonas Lynx  
402 11:36 114563 412821 Keskinarkaus Nilla LS-37  
403 11:38 118659 217621 Fabritius Emil Trian  
404 11:40 113236 506727 Latva Leino AR  
 

H12 1,40 km

 
 
osallistujia: 12   rasteja: 6 
 
405 11:00 109749 511009 Reiman Niklas Trian  
406 11:02 105615 220790 Mjösund Rasmus EsSu  
407 11:04 105036 312855 Ryyppö Topias HS  
408 11:06 113802 246701 Koskinen Linus Trian  
409 11:08 107609 509975 Yrjölä Aaro LS-37  
410 11:10 117904 244278 Marttinen Aatu HU-46  
411 11:12 113746 246716 Kullberg Lauri Trian  
412 11:14 106559 221638 Lepistö Onni HauSi  
413 11:16 110971 513901 Nurmela Eevert LS-37  
414 11:18 107606 237910 Koivisto Luukas SKUusi  
415 11:20 108372 244219 Anana John Pihkan  
416 11:22 105064 251209 Hannula Riku LS-37  
 

H10RR 1,14 km

 
 
osallistujia: 5   rasteja: 6 
 
417 11:01 110859 81309 Kiiskinen Elmo LS-37  
418 11:03 118484 106288 Rohtla Eemi HU-46  
419 11:05 118601 506575 Pirkkalaniemi Eero MU  
420 11:07 110831 235374 Gaasenbeek Cedric LS-37  
421 11:09 114893 512927 Avelin Väinö RaVa  
 

H9RR 1,14 km

 
 
osallistujia: 10   rasteja: 6 
 
422 11:25 117053 510923 Routsi Rafael Jyry  
423 11:27 116254 514144 Simola Erik RaVa  
424 11:29 113654 254117 Breilin Daniel AR  
425 11:31 118606 230184 Loikkanen Vilho HU-46  
426 11:33 110839 250342 Hirvonen Eerikki LS-37  
427 11:35 113037 190013 Saranen Samuel Pihkan  
428 11:37 116202 246609 Koskinen Ruben Trian  
429 11:39 116171 253981 Hannonen Eetu LS-37  
430 11:41 118457 514288 Moisander Iivo HyRa  
431 11:43 118676 132355 L Viljanen Väinö HU-46  
 

D21A 4,81 km

 
 
osallistujia: 15   rasteja: 15 
 
189 11:31 2710 218867 Anjala Anna-Kaisa LS-37  
190 11:33 2479 223369 Sipilä Kirsi HU-46  
191 11:35 96014 222461 Mäntylä Anni HS  
192 11:37 4369 506382 Wennman Heini Pohjant  
193 11:39 15172 508321 Nevalainen Elina IHR  
194 11:41 6717 201556 Juga Emma SKUusi  
195 11:43 25174 227244 Linjama Leena EsSu  
196 11:45 90246 208194 Julku Päivi Trian  
197 11:47 12483 223315 Pekkala Sini EsSu  
198 11:49 6895 513184 Donner Isabel OK77  
199 11:51 29366 195291 Westerlund Ina PR  
200 11:53 96015 503170 Mäntylä Kaisa HS  
201 11:55 16475 227351 Tuomi Johanna AskU  
202 11:57 15693 203143 Rauhamäki Eevamari LS-37  
203 11:59 3115 256188 Seppänen Mari OK77  
 

D35 3,81 km

 
 
osallistujia: 1   rasteja: 13 
 
204 11:12 10072 238989 Iivonen Katja AR  
 

D40 3,43 km

 
 
osallistujia: 17   rasteja: 11 
 
205 12:31 97410 251086 Vaara Inga-Maria KaRa  
206 12:33 101438 505680 Oinonen Lotta Pihkan  
207 12:35 18765 500472 Lehtonen Kirsi HauSi  
208 12:37 24464 501942 Salo Katri HS  
209 12:39 1272 217416 Jarolf Tanja PorvU  
210 12:41 118503 250255 Kosenius Anna-Kaisa HyRa  
211 12:43 115418 505413 Mashina Anna LS-37  
212 12:45 1361 483245 Routsi Anastasia Jyry  
213 12:47 109846 501178 Kärkkäinen Anne HS  
214 12:49 32442 511549 Nieminen Outi RR  
215 12:51 98074 506847 Kilpinen-Suurnäkki Heidi KuUS  
216 12:53 19571 227961 Ryynänen Laura Pihkan  
217 12:55 19289 505566 Breilin Anniina AR  
218 12:57 15660 201252 Keskinarkaus Leena LS-37  
219 12:59 101696 512545 Kytömäki Katri KeU  
220 13:01 29561 128141 Kiiskinen Kirsi LS-37  
221 13:03 14439 506476 Männikkö Niina RR  
 

D45 3,43 km

 
 
osallistujia: 15   rasteja: 11 
 
222 13:04 19638 512965 Tervakangas Sanna EsSu  
223 13:06 32181 502109 Valkonen Anu HS  
224 13:08 15372 202714 Koivuniemi Kirsi LS-37  
225 13:10 251 507097 Nurminen Henna HS  
226 13:12 101352 504981 Vuorela Hanna EsAk  
227 13:14 111515 510274 Palo Unna-Sisko HS  
228 13:16 22972 215513 Laukkanen Marja KS  
229 13:18 38056 237164 Kriktilä Leena-Maija VeVe  
230 13:20 22952 49722 Ruutiainen Maria LS-37  
231 13:22 2122 510402 Salminen Jonna KuUS  
232 13:24 6967 500188 Mjösund Katja EsSu  
233 13:26 26850 192705 Tahvanainen Anu LS-37  
234 13:28 106970 511731 Kiintola Susanna KS  
235 13:30 28934 218572 Ryyppö Minna HS  
236 13:32 5584 249510 Nurmela Anu LS-37  
 

D50 3,21 km

 
 
osallistujia: 9   rasteja: 10 
 
237 13:34 13753 511243 Tupitsa Nina HS  
238 13:36 7169 215107 Asikainen Nina KeU  
239 13:38 19515 40658 Koivikko Ursula OK77  
240 13:40 32503 510188 Oja Iina Pihkan  
241 13:42 101228 201323 Laurila Anneli Trian  
242 13:44 8344 59112 Löfgren Jaana RR  
243 13:46 92708 180599 Åberg Inga-Lill Trian  
244 13:48 98001 514185 Aaltonen Kati LS-37  
245 13:50 14529 232293 Koistinen Marjo EsSu  
 

D55 2,99 km

 
 
osallistujia: 9   rasteja: 9 
 
248 11:15 130 177744 Kekäläinen Kaija HS  
246 13:09 14630 512116 Vierikko Annamari HS  
247 13:11 15009 245694 Einonen Päivi LS-37  
249 13:15 94698 176872 Hulmi Sini OK77  
250 13:17 15801 500080 Lankinen Pauliina HS  
251 13:19 94964 510226 Rantalainen Anna-Lea LS-37  
252 13:21 17113 514546 Hokajärvi Anja-Riitta Pihkan  
253 13:23 5180 508629 Westberg-Arrakoski Annika OK77  
254 13:25 127 512304 Varpula Marjut EsSu  
 

D60 2,47 km

 
 
osallistujia: 13   rasteja: 10 
 
255 12:16 99071 508354 Kallio Arja RiSu  
256 12:18 5155 511685 Rantalainen Tuija NaTe  
257 12:20 35843 513927 Töyrylä Marja KyS  
258 12:22 27027 117811 Kottonen Annariitta Lynx  
259 12:24 362 506899 Uusitalo Suvi-Päivikki IHR  
260 12:26 26332 210308 Lallo Tuula Trian  
261 12:28 13695 255835 Lahtinen Terttu IHR  
262 12:30 18526 204295 Kokkila Marita EsSu  
263 12:32 10987 502937 Sani Tuula HU-46  
264 12:34 192 207262 Puromies Merja EsSu  
265 12:36 13595 201851 Vestola Arja NaTe  
266 12:38 13699 512305 Linjama Mirja EsSu  
267 12:40 29136 230265 Kirvesmies Vuokko LS-37  
 

D65 2,47 km

 
 
osallistujia: 6   rasteja: 10 
 
268 12:42 17269 512833 Ahlqvist Kristiina RiSu  
269 12:44 116031 503202 Sepponen Raija JäPa  
270 12:46 13693 221097 Hakkarainen Maria-Leena IHR  
271 12:48 25878 237804 Lappeteläinen Raija HyRa  
272 12:50 21922 209224 Purhonen Kaija HU-46  
273 12:52 9538 251438 Windahl Leni Trian  
 

D70 2,21 km

 
 
osallistujia: 8   rasteja: 10 
 
274 12:11 22843 255825 Suomalainen Marja LeSi  
275 12:13 10291 235687 Kurvinen Ulla HiKi  
276 12:15 112754 180502 Lipasti Hilkka EsSu  
277 12:17 1783 153205 Laitinen Hellevi EsAk  
278 12:19 30655 508399 Kukkonen Marja RaKaS  
279 12:21 17600 223357 Ryynänen Eliisa Pihkan  
280 12:23 17379 509966 Rantalainen Arja NaTe  
281 12:25 6605 235339 Tukiainen Marja HyRa  
 

D80 2,01 km

 
 
osallistujia: 2   rasteja: 8 
 
282 11:15 24189 238920 Tahvanainen Pirkko HU-46  
283 11:17 25738 509312 Pekkarinen Eila KeU  
 

D85 2,01 km

 
 
osallistujia: 1   rasteja: 8 
 
284 11:25 15255 241350 Vehmanen Marjatta KeU  
 

D20 3,81 km

 
 
osallistujia: 2   rasteja: 13 
 
285 11:19 36352 507011 Isoniemi Sandra Trian  
286 11:21 36627 502730 Kiljunen Emmi LS-37  
 

D18 3,43 km

 
 
osallistujia: 2   rasteja: 11 
 
287 11:27 118675 119130 L Sipiläinen Aada RaVa  
288 11:29 90417 229230 Leppänen Nella LS-37  
 

D16 3,21 km

 
 
osallistujia: 16   rasteja: 10 
 
289 11:48 118167 510296 Hyytiäinen Miina KS  
290 11:50 100996 513766 Multala Moona RR  
291 11:52 118673 132368 L Sipiläinen Aino RaVa  
292 11:54 114875 512175 Vanhala Heidi SKUusi  
293 11:56 99285 514563 Tupitsa Milla HS  
294 11:58 103905 503274 Loukkalahti Aino RR  
295 12:00 95828 500712 Ryynänen Ella Pihkan  
296 12:02 105498 503120 Kärkkäinen Eeva HS  
297 12:04 101933 210619 Haapamäki Kerttu HyRa  
298 12:06 99226 191912 Kiintola Emilia KS  
299 12:08 10622 514556 Rehberger Nadja HS  
300 12:10 106824 227948 Piispa Sohvi RaVa  
301 12:12 110453 234846 Pellikka Virna HiKi  
302 12:14 111242 238552 Saarinen Hetta HyRa  
303 12:16 90416 229391 Leppänen Jenni LS-37  
304 12:18 95076 228616 Ketonen Jonna RaVa  
 

D14 2,21 km

 
 
osallistujia: 5   rasteja: 10 
 
305 11:47 96284 257070 Gaasenbeek Annlinn LS-37  
306 11:49 107823 512221 Jokinen Sivi HU-46  
307 11:51 90611 232372 Löfgren Wilma RR  
308 11:53 110972 513908 Nurmela Helmiina LS-37  
309 11:55 107821 511494 Tuurinkoski Sara HU-46  
 

D13 2,01 km

 
 
osallistujia: 7   rasteja: 8 
 
310 11:01 108204 514199 Honkanen Siiri RaVa  
311 11:03 113349 511665 Leppänen Jenna LS-37  
312 11:05 96066 514328 Isoniemi Stella Trian  
313 11:07 109063 512613 Avelin Iida RaVa  
314 11:09 105494 249698 Lepistö Elisa HauSi  
315 11:11 105854 503276 Harjamäki Manja HS  
316 11:13 108120 510135 Simola Alexandra RaVa  
 

D12TR 1,40 km

 
 
osallistujia: 6   rasteja: 6 
 
432 11:42 110089 237801 Kyytinen Aili MU  
433 11:44 101952 217440 Hirvonen Saara LS-37  
434 11:46 115795 153726 Simola Linnea RaVa  
435 11:48 116286 249649 Vickholm Enni Trian  
436 11:50 113539 510016 Ahonen Alli-Martta LS-37  
437 11:52 104917 241912 Vainik Siiri HU-46  
 

D12 1,40 km

 
 
osallistujia: 4   rasteja: 6 
 
438 11:24 113745 246700 Koskinen Frida Trian  
439 11:26 102655 241572 Gaasenbeek Celine LS-37  
440 11:28 113734 245032 Koivikko Linda OK77  
441 11:30 113707 248698 Juures Siiri RaVa  
 

D10RR 1,14 km

 
 
osallistujia: 7   rasteja: 6 
 
442 11:11 106560 511955 Lepistö Aino HauSi  
443 11:13 107828 503315 Siikanen Siiri LS-37  
444 11:15 108987 254114 Breilin Linda AR  
445 11:17 108534 236691 Lepistö Alina HauSi  
446 11:19 112830 506266 Vehmasto Milla Pihkan  
447 11:21 117890 49981 Koskinen Kaisla SKUusi  
448 11:23 118416 242105 Mattila Daniela HU-46  
 

D9RR 1,14 km

 
 
osallistujia: 8   rasteja: 6 
 
449 11:45 118660 231422 Fabritius Ella Trian  
450 11:47 105794 83665 Lehtonen Nella HauSi  
451 11:49 111706 255090 Wirman Ilona RaVa  
452 11:51 116648 508665 Mutikainen Viivi HU-46  
453 11:53 115893 222045 Lehtonen Henni HauSi  
454 11:55 116213 216574 Siikanen Hertta LS-37  
455 11:57 116906 509989 Tuomainen Minttu AR  
456 11:59 118512 257035 Marttinen Ella HU-46  
 
 
 
 
 

Päivitetty: 22.5.2021
- © Rastivarsat ry -


Tilaa tästä
Tuet Rastivarsoja