Rastivarsojen hakupalvelu
> Yleistä
> Yhteystiedot
> Liity jäseneksi
> Kerho
> Asut ja varusteet
> Tiedotus
> Kisoihin ilmoittautuminen
> Irma
> Harjoittelu
> Valmennus
> HIPPO-suunnistuskoulu
> Pyöräsuunnistus
> Orimattilan Iltarastit
> Reittihärvelit
> Kartat
> Järjestämämme kilpailut
> Kuvat
> Suunnistuslinkkejä

2020 Toiminnalliset treenit
Uutiset
Orimattila TrailRun
Heiska ylivoimainen miehissä
Muokattu:24.10.2021 >>Lue
Seuran mestaruusyö 13.10
RaVa yömestaruus suunnistettiin Ampumaradalla 13.10.2021
Muokattu:19.10.2021 >>Lue
Halikko-viesti 2021
Kauden päätösviesti Halikko suunnistettiin 10.10 Salossa.
Muokattu:14.10.2021 >>Lue

H9RR, 1.10 km 
 
1) Otso Kettunen, Virenoja, 7.32, 2) Leevi Ahonen, Jokivarsi, 8.54, 3) Tim Hilarti, Jokivarsi, 9.30, 4) Miro Mäenlehto, Jokivarsi, 9.38, 5) Roni Ulmanen, Jokivarsi, 9.45, 6) Veeti Luojukoski, Jokivarsi, 10.09, 7) Juho Jäkkö, Jokivarsi, 11.44, 8) Jere Lehtonen, Myllylä, 12.07, 9) Iiro Juhola, Pennala, 12.20, 10) Jesse Jääskeläinen, Pennala, 12.28, 11) Samu Kantoluoto, Myllylä, 13.07, 12) Jasper Kivinen, Jokivarsi, 13.18, 13) Viljo Nenonen, Virenoja, 13.51, 14) Aapo Rutila, Vuorenmäki, 14.30, 15) Miska Saarenpää, Jokivarsi, 15.17, 16) Mauri Kotaniemi, Jokivarsi, 15.23, 17) Juho Jylhämaa, Myllylä, 15.36, 18) Santeri Vuorio, Jokivarsi, 16.29, 19) Matias Hiekkanen, Tietävälä, 16.30, 20) Harri Aaltonen, Jokivarsi, 16.56, 21) Joona Kiuru, Virenoja, 17.01, 22) Veeti Masko, Jokivarsi, 19.00, 23) Olli Korhonen, Jokivarsi, 20.01, 24) Axel Karisto, Virenoja, 21.37, 25) Venni Laine, Tietävälä, 22.29, 26) Hiski Rönkkönen, Myllylä, 22.35, 27) Juuso Ketonen, Myllylä, 23.32, 28) Henri Kousa, Virenoja, 24.21. 
 
H10RR, 1.10 km 
 
1) Roope Kulmalahti, Pennala, 6.11, 2) Arttu Ruponen, Pennala, 7.03, 2) Ilmari Välimäki, Tönnö, 7.03, 4) Rene Bister, Luhtikylä, 7.54, 5) Juha Kelokaski, Virenoja, 8.02, 6) Juho Ruotsalainen, Tönnö, 8.25, 7) Aaro Sundvik, Karkkula, 8.57, 8) Juho Honkanen, Myllylä, 8.58, 9) Rasmus Sundholm, Karkkula, 9.18, 10) Renny Salonen, Myllylä, 9.30, 11) Leevi Poikonen, Myllylä, 9.43, 12) Merten Haavel, Jokivarsi, 9.46, 13) Ilari Nieminen, Tönnö, 10.09, 14) Tomi Virtala, Pennala, 10.22, 15) Mikko Niittynen, Vuorenmäki, 10.26, 16) Veeti Tuomala, Myllylä, 10.43, 17) Lauri Syväranta, Luhtikylä, 10.59, 18) Teemu Andelin, Virenoja, 11.06, 19) Lauri Aitalaakso, Tietävälä, 11.17, 20) Ossi Aaltonen, Myllylä, 11.19, 21) Santeri Sundvik, Karkkula, 11.35, 22) Eemeli Junnila, Virenoja, 12.24, 23) Samu Hiltunen, Virenoja, 12.40, 24) Juuso Sipiläinen, Jokivarsi, 12.49, 25) Jesse Lindell, Vuorenmäki, 13.09, 26) Juuso Hirvonen, Tietävälä, 13.35, 27) Luukas Vaara, Vuorenmäki, 15.20, 28) Aaro Kaija, Myllylä, 15.45, 29) Aku Salovaara, Tietävälä, 18.35, 30) Onni Heino, Pennala, 19.37, 31) Emil Veijalainen, Virenoja, 26.04, 32) Timi Karvanen, Jokivarsi, 28.06. 
 
H11RR, 1.10 km 
 
1) Veikka Orava, Myllylä, 5.32, 2) Aki Kemppi, Tönnö, 5.41, 3) Niko Munukka, Karkkula, 6.38, 4) Daniel Kotinurmi, Virenoja, 6.40, 5) Tatu Haakana, Pennala, 6.56, 6) Lauri Koponen, Virenoja, 7.01, 7) Joakim Vacklin, Tönnö, 7.17, 8) Patrik Närhi, Tönnö, 7.24, 9) Leevi Haapasalo, Tönnö, 7.40, 10) Akseli Salmenius, Tönnö, 8.07, 11) Jami Tuominen, Tönnö, 8.08, 12) Patrik Pitkänen, Jokivarsi, 8.09, 13) Riku Sairola, Tietävälä, 8.35, 13) Leo Niemelä, Tönnö, 8.35, 15) Joona Lehtinen, Vuorenmäki, 8.46, 16) Olli Pulkkinen, Myllylä, 9.27, 17) Tommi Heinonen, Virenoja, 9.30, 18) Jami Kaplas, Tietävälä, 10.06, 19) Tatu Rinteelä, Jokivarsi, 12.00, 20) Eetu Alho, Luhtikylä, 12.07, 21) Jasper Björs, Tönnö, 12.44, 22) Joona Törölä, Virenoja, 14.01, 23) Miika Föhr, Myllylä, 17.15, 24) Patrik Nummela, Pennala, 17.53, 25) Eetu Ansa, Tönnö, 17.56, 26) Aki Ritala, Jokivarsi, 18.04, 27) Tatu Ahonen, Jokivarsi, 18.56, 28) Jami Oksanen, Jokivarsi, 20.45, 29) Teemu Ruotsalainen, Tönnö, 21.00, 30) Saku Ekman, Jokivarsi, 30.49, 31) Leevi Tanskanen, Virenoja, 49.33. 
 
H12TR, 1.03 km 
 
1) Arttu Tolonen, Virenoja, 7.15, 2) Kasperi Sallinen, Yhteiskoulu, 9.41, 3) Arttu Seppälä, Pennala, 10.02, 4) Jere Tarmola, Tietävälä, 13.47, 5) Matias Erikson, Pennala, 14.27, 6) Aleksi Heino, Pennala, 16.43, 7) Santeri Karmaluoto, Pennala, 20.17, 8) Valtteri Pöllänen, Tönnö, 23.30, 9) Atte Sainio, Tietävälä, 28.59, 10) Juuso Virtanen, Pennala, 29.48, 11) Otto Silvennoinen, Karkkula, 31.42, 12) Jesse Lehkonen, Karkkula, 40.39, 13) Anton Salonen, Tietävälä, 57.50, 14) Tuomas Riihelä, Karkkula, 59.49, 15) Tapio Papinaho, Jokivarsi, 1.00.07, 16) Björn Ymera, Virenoja, 1.04.12. 
 
H13TR, 1.03 km 
 
1) Aatu Orava, Yhteiskoulu, 4.58, 2) Lauri Leirimaa, Jokivarsi, 6.44, 3) Eetu Salo, Yhteiskoulu, 7.54, 4) Jaakko Heiskanen, Jokivarsi, 10.42, 5) Santtu Vesamäki, Yhteiskoulu, 12.40, 6) Toni Kuittinen, Yhteiskoulu, 12.53, 7) Leevi Bojers, Jokivarsi, 14.47, 8) Teemu Laine, Jokivarsi, 16.58, 9) Jan-Erik Etu-Seppälä, Yhteiskoulu, 17.47, 10) Kim Takala, Yhteiskoulu, 18.45, 11) Aki Ristola, Yhteiskoulu, 19.58, 12) Roope Huttunen, Yhteiskoulu, 27.04, 13) Jussi-Pekka Pitkänen, Yhteiskoulu, 28.43, 14) Josè Quintanilla, Yhteiskoulu, 45.29, 15) Arttu Nieminen, Karkkula, 50.01. 
 
H14, 2.33 km 
 
1) Roope Virtanen, Yhteiskoulu, 23.56, 2) Mauno Majuri, Jokivarsi, 27.44, 3) Miika Päiväranta, Jokivarsi, 29.00, 4) Manu Jeffries, Jokivarsi, 32.58, 5) Joni Vilander, Jokivarsi, 44.25, 6) Jonne Rauhala, Yhteiskoulu, 50.40, 7) Markus Arminen, Yhteiskoulu, 53.06, 8) Leevi Raitanen, Yhteiskoulu, 57.10, 9) Tony Tuominen, Yhteiskoulu, 1.09.03. 
 
H15, 2.33 km 
 
1) Juho Larjanne, Jokivarsi, 14.02. 
 
D9RR, 1.10 km 
 
1) Anni Hyvärinen, Myllylä, 9.18, 2) Lotta Vahe, Myllylä, 9.33, 3) Jemilia Haapakoski, Jokivarsi, 10.54, 4) Noora Sikkilä, Tietävälä, 11.22, 5) Iris Hyttinen, Virenoja, 11.36, 6) Aulikki Kalliokoski, Virenoja, 11.56, 7) Cia Salmen, Myllylä, 12.16, 8) Camilla Jeremejew, Jokivarsi, 12.35, 9) Janika Salovaara, Tietävälä, 13.28, 10) Sara Ojanperä, Tönnö, 13.55, 11) Nella Hirvonen, Virenoja, 14.31, 12) Emilia Pöllänen, Virenoja, 15.39, 13) Pinja Päivähonka, Myllylä, 16.53, 14) Kerttu Torila, Jokivarsi, 17.52, 15) Viveca Weckman, Myllylä, 20.20, 16) Nelli Moilanen, Luhtikylä, 27.11. 
 
D10RR, 1.10 km 
 
1) Maija Kuisma, Virenoja, 7.48, 2) Saara Vesamäki, Virenoja, 7.57, 3) Aino Tuukkanen, Tietävälä, 7.58, 4) Venla Laine, Virenoja, 8.32, 5) Reetta Rantala, Virenoja, 8.34, 6) Emmi Ahokas, Jokivarsi, 8.38, 7) Hanne Tammimetsä, Tietävälä, 8.39, 8) Neea Saarinen, Jokivarsi, 9.04, 9) Ella Kuusisto, Jokivarsi, 9.37, 10) Aleksandra Salminen, Jokivarsi, 9.42, 11) Tessa Leväkoski, Jokivarsi, 9.43, 12) Hanna Kalpio, Myllylä, 10.06, 13) Jenna Häkälä, Myllylä, 10.40, 14) Nanna Saarinen, Jokivarsi, 10.58, 15) Iina Hyytiäinen, Jokivarsi, 11.06, 16) Maiju Kantoluoto, Myllylä, 11.18, 17) Kia Leino, Jokivarsi, 11.20, 18) Zara Koskinen, Jokivarsi, 11.22, 19) Emma Kokkonen, Virenoja, 11.41, 20) Tuulia Mäkikunnas, Tönnö, 12.09, 21) Ida Leino, Jokivarsi, 12.24, 22) Peralta Leticia Souza, Myllylä, 12.37, 23) Veera Pietilä, Tönnö, 13.01, 24) Ronja Pihlajamaa, Myllylä, 13.10, 25) Linda Hiekkanen, Tietävälä, 13.34, 25) Mira Ojaranta, Tietävälä, 13.34, 27) Aino Suuronen, Tietävälä, 13.39, 28) Heta Sorsa, Jokivarsi, 15.11, 29) Jenni Kivikari, Jokivarsi, 17.37, 30) Eerika Savola, Jokivarsi, 18.45, 31) Enna Saarinen, Myllylä, 19.59, 32) Oona Korhonen, Tietävälä, 22.01, 33) Janita Kivikari, Jokivarsi, 23.33, 34) Roosa Hämäläinen, Jokivarsi, 28.39. 
 
D11RR, 1.10 km 
 
1) Eveliina Lohikainen, Myllylä, 5.42, 2) Hilla Kettunen, Virenoja, 6.22, 3) Kaisu Kyrö, Luhtikylä, 7.24, 4) Eriikka Nenonen, Jokivarsi, 7.31, 5) Tiina Kuisma, Tietävälä, 8.48, 6) Saara Syväranta, Luhtikylä, 9.52, 7) Tia Kernala, Tönnö, 10.01, 8) Elina Kettunen, Myllylä, 10.31, 9) Senni Forsberg, Tietävälä, 10.40, 10) Saana Lipponen, Tönnö, 11.04, 11) Milla Zerlik, Pennala, 11.32, 12) Milla Härmä, Virenoja, 11.38, 13) Heidi Rehnstrand, Tietävälä, 13.25, 14) Eevi Alaputto, Tietävälä, 13.27, 15) Jessika Jalkanen, Pennala, 14.03, 16) Selja Aaltonen, Jokivarsi, 19.00, 17) Riina Pirhonen, Tietävälä, 19.26. 
 
D12TR, 1.03 km 
 
1) Ella Hyvärinen, Yhteiskoulu, 5.51, 2) Salla Päivähonka, Yhteiskoulu, 7.03, 3) Iida Rantanen, Virenoja, 8.02, 4) Inka Lagerbom, Virenoja, 8.07, 5) Elisa Anttila, Vuorenmäki, 8.24, 6) Laura Nieminen, Tönnö, 9.06, 7) Hanna Marttala, Jokivarsi, 10.16, 7) Pinja Kuntsi, Pennala, 10.16, 9) Veera Valtonen, Virenoja, 13.18, 10) Ella Rusila, Pennala, 20.33, 11) Tuulia Luojukoski, Virenoja, 22.26, 12) Marianne Mattila, Jokivarsi, 28.08, 13) Verna Pylkäs, Karkkula, 30.17, 14) Rosa Sairola, Tietävälä, 32.22, 15) Elina Tuiskunen, Karkkula, 40.46, 16) Tiia Ersala, Tietävälä, 41.04, 17) Emma-Sofia Hautala, Tietävälä, 43.06, 18) Emma Laine, Tietävälä, 51.09, 19) Ria Dahlman, Karkkula, 51.52, 20) Iina Koski, Jokivarsi, 52.07. 
 
D13TR, 1.03 km 
 
1) Anni Kyrö, Yhteiskoulu, 5.49. 
 
D14, 2.33 km 
 
1) Roosa Hyvärinen, Yhteiskoulu, 15.26, 2) Kia-Lotta Hirvonen, Yhteiskoulu, 15.33, 3) Terhi Ruponen, Yhteiskoulu, 17.42, 4) Julia Heikkilä, Jokivarsi, 18.00, 5) Pinja Ahokas, Jokivarsi, 19.56. 
 
D15, 2.33 km 
 
1) Annika Sipi, Jokivarsi, 26.15, 2) Kiika Sorvo, Jokivarsi, 28.22. 
 

Päivitetty: 28.9.2011
- © Rastivarsat ry -


Tilaa tästä
Tuet Rastivarsoja